Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

Повідомлення про відновлення заходів за процедурою розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Шацької селищної територіальної громади

Дата: 01.09.2022 12:36
Кількість переглядів: 1316

Фото без опису

Останні пів року стали неочікуваним викликом для нашої громади, як і для всієї України, вимагаючи фокусування на боротьбі з ворогом та безпеці населення. Однак, працюючи на перемогу над ворогом, маємо одночасно планувати свій подальший розвиток, адже успішний розвиток кожної територіальної громади є запорукою посилення України, забезпечення якомога швидшої перемоги та відбудови. Саме тому ми відновлюємо роботу над підготовкою до розроблення Комплексного плану просторового розвитку Шацької територіальної громади.

У жовтні минулого року на виконання вимог чинного законодавства Шацькою селищною радою було прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Шацької селищної територіальної громади. Протягом жовтня 2021 р. – лютого 2022 р. було зібрано пропозиції від зацікавлених сторін до розроблення Комплексного плану (https://shsrada.gov.ua/news/1637760005), сформовано Робочу групу (https://shsrada.gov.ua/news/1637587573), проведено Стратегічну сесію з формування завдання на розроблення Комплексного плану та оприлюднено її протокол для збору додаткових пропозицій (https://shsrada.gov.ua/news/1644841536).

Зважаючи на піврічну перерву у процедурі формування завдання на розроблення Комплексного плану та зміни, що відбуваються на території України та безпосередньо на території нашої громади у зв’язку з військовими діями, пропонуємо всім зацікавленим як фізичним, так і юридичним особам надати додаткові пропозиції до розроблення Комплексного плану. Термін внесення пропозицій: з 01.09.2022 до 16.09.2022.

Пропозиції можна надавати:

  • електронною поштою на адресу: shsrada1@ukr.net;
  • офіційними листами на адресу: Шацька селищна рада, вул. 50 років Перемоги, 1Б, смт Шацьк, Ковельський район Волинської області, 44000.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали.

Анонімні пропозиції не будуть реєструватися і розглядатися.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь