A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Волинська область, Ковельський район

Оголошення

Шацькою селищною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування виконавчого комітету Шацької селищної ради – начальника відділу економічного розвитку, комунального майна, містобудування та архітектури (згідно розпорядження № 70-ос від 12.08.2020 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Шацької селищної ради")

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Шацький край» за адресою: смт. Шацьк, вул. Природна, 33, І поверх, тел. 20 407 (кабінет секретаря).

 

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. особова картка (форма П-2ДС );

3. копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4. копія ідентифікаційного коду;

5. копію документа про вищу освіту магістра, спеціаліста;

6. копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

8. копія трудової книжки;

9. дві фотокартки розміром 4х6 см;

10. декларація особи уповноваженої на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування за 2019 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК);

 

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа).

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Шацькою селищною радою оголошується конкурс на заміщення посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти – директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прип’ять (місцезнаходження: 44030 Волинська область, Шацький район, с. Прип'ять, вул. Центральна,15) (відповідно до розпорядження № 112-ос "Про проведення конкурсу на заміщення посади директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прип'ять")

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж педагогічної роботи не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Шацької селищної ради та веб-сайті ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прип’ять  за адресою: смт Шацьк, вул. Природна, 33,   І поверх, тел. 20 407.

 

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. особова картка (форма П-2 );

3. копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4. копія ідентифікаційного коду;

5. копію документа про вищу освіту магістра, спеціаліста;

6. копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

8. копія трудової книжки;

9. дві фотокартки розміром 4х6 см;

10. довідку про відсутність судимості;

11. медична довідка про проходження попереднього медичного огляду працівника видана не більше місячної давності;

12. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа).

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Шацькою селищною радою оголошується проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури – «Сільський клуб с. Вілиця» (місце знаходження:44030 Волинська область, Шацький район, с. Вілиця, вул. Лісова, 23) (відповідно до розпорядження№28-ос "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу культури").

Вимоги до кандидатів:  громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, володіння персональним комп’ютером в режимі користувача, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки, високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, подають такі документи (на поштову та електронну адресу Шацької селищної ради або особисто):

- заяву про участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", за зразком, що додається;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- оригінали та копії документів про вищу освіту (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;

- оригінали та копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку приймання документів: 01 березня 2019 року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 15 березня 2019 року.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 44000 Волинська область,Шацький район, смт. Шацьк, вул. Природна,33, І поверх, приймаються.

Телефон для довідок: (03355) 20 407.

Конкурсний добір керівника закладу культури складається з таких етапів:

-   оголошення Шацькою селищною радою конкурсу на посаду керівника закладу культури:

- формування складу конкурсної комісії;

- подання документів кандидатами на посаду керівника закладу культури;

- добір кандидатів на посаду керівника закладу культури;

- призначення Шацькою селищною радою керівника закладу культури.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі Шацька селищна рада оприлюднює подані документи кандидатами, які визначені у даному оголошенні, на своєму офіційному веб-сайті відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Конкурсний добір проводиться публічно.

Шацька селищна рада забезпечує фіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на своєму офіційному веб-сайті.

Шацька селищна рада не пізніш як за 10 днів до дня проведення першого засідання конкурсної комісії повідомляє кандидатів про час та місце проведення засідання конкурсної комісії.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті Шацької селищної ради та в інший спосіб.

Відповідно до вимог  статті 21³ Закону України «Про культуру» Шацька селищна рада приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури  відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії

 

Завантажити бланк заяви: ЗАЯВА

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Шацькою селищною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційно-правового забезпечення.
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше  1 року, вільне володіння державною мовою.
З переліком документів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Шацької селищної ради (www.shsrada.gov.ua) в розділі «Вакансії».
Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення з газеті за адресою: смт. Шацьк, вул. Природна, 33, І поверх, тел. 20 407 (кабінет секретаря).
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Шацькою селищною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової керівника комунального закладу культури – завідувача клубу с.Кропивники​ (відповідно до розпорядження селищного голови №63-ос "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу культури"):

Шацькою селищною радою оголошується проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури завідувача клубу с.Кропивники (місце знаходження:44030 Волинська область, Шацький район, с.Кропивники, вул.Федорова,34).

         Вимоги до кандидатів:  громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, володіння персональним комп’ютером в режимі користувача, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки, високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, подають такі документи (на поштову та електронну адресу Шацької селищної ради або особисто):

- заяву про участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", за зразком, що додається;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- оригінали та копії документів про вищу освіту (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;

- оригінали та копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку приймання документів: 06 червня 2018 року.

Дата початку формування конкурсної комісії: 20 червня 2018 року.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 44000 Волинська область,Шацький район, смт. Шацьк, вул. Природна,33, І поверх,кабінет відділу організаційно-правового забезпечення.Телефон для довідок: (03355) 20 407.

Конкурсний добір керівника закладу культури складається з таких етапів:

-   оголошення Шацькою селищною радою конкурсу на посаду керівника закладу культури:

- формування складу конкурсної комісії;

- подання документів кандидатами на посаду керівника закладу культури;

- добір кандидатів на посаду керівника закладу культури;

- призначення Шацькою селищною радою керівника закладу культури.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі Шацька селищна рада оприлюднює подані документи кандидатами, які визначені у даному оголошенні, на своєму офіційному веб-сайті відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Конкурсний добір проводиться публічно.

Шацька селищна рада забезпечує фіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на своєму офіційному веб-сайті.

Шацька селищна рада не пізніш як за 10 днів до дня проведення першого засідання конкурсної комісії повідомляє кандидатів про час та місце проведення засідання конкурсної комісії.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті Шацької селищної ради та в інший спосіб.

Відповідно до вимог  статті 21³ Закону України «Про культуру» Шацька селищна рада приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури  відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії

Завантажити зразок заяви

Шацька селищна рада

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь