Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

ІІ півріччя 2021 року

СЕРПЕНЬ 2021 рік

Шацьк: в межах великого інфраструктурного проєкту триває будівництво очисних споруд

На території Шацької громади триває реалізація великого інфраструктурного проєкту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь» (виконання – 98%)  – в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». Підрядником, який здійснює будівельні роботи, є ТОВ «Вельт Капітал» (м. Львів).

Один з робочих проєктів – «Будівництво каналізаційної мережі у західній частині смт Шацьк, с. Гаївка, с. Мельники та будівництво каналізаційних очисних споруд смт Шацьк Шацького району Волинської області».

В його межах, а саме на будівництві очисних споруд (потужність –1000 м куб. на добу), виконано такі роботи:

-облаштування піскового майданчика з монтажем сходів з огорожею;

-встановлення контактного резервуара;

-здійснення гідроізоляції приймального резервуара зливної станції;

-монтаж з виготовленням огорожі насосної станції циркулярного мулу;

-здійснення гідроізоляції блоку біологічного очищення;

-влаштування лотків між ємкостями відстійників вторинних;

-облаштування вузла обліку стоків;

-будівництво покриття на проїзди;

-будівництво внутрішньо майданчикових мереж;

-встановлення пісковловлювача горизонтального;

-монтаж решітки;

-здійснення гідроізоляції та встановлення майданчика металевого з рифленої сталі з огорожею блоку біологічного очищення;

-земляні роботи та технологічне обладнання відстійників вторинних;

-будівництво майданчика для обслуговування устаткування та трубопроводів;

-улаштування технологічних лотків між ємкісними спорудами з гідроізоляцією.

Після проведення будівельних робіт на проїжджих частинах буде відновлене дорожнє покриття.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

 


Cвітязь: завершується будівництво каналізаційної мережі та системи очистки стічних вод

Один з робочих проєктів – «Будівництво каналізаційної мережі та системи очистки стічних вод у с. Світязь Шацького району Волинської області».

В його межах, а саме на будівництві очисних споруд (потужність – 900 м. куб. на добу) виконано такі роботи:

-встановлення піскових майданчиків з монтажем сходів;

-встановлення мулових майданчиків із пожежними сходами та огорожею;

-будівництво приймального резервуара зливної станції та його гідроізоляція;

-прокладання трубопроводу;

-встановлення колодязів каналізаційної мережі;

-облаштування камери збору очисних вод;

-роботи з благоустрою (тротуари, доріжки, вимощення).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 


У Пульмі будують каналізаційну мережу та систему очистки стічних вод

Один з робочих проєктів – «Будівництво каналізаційної мережі та системи очистки стічних вод у с. Пульмо Шацького району Волинської області».

В його межах, а саме на будівництві очисних споруд (потужність – 400 м. куб. на добу) виконуються такі роботи:

-монтаж системи електропостачання;

-улаштування технологічних лотків;

-встановлення дверей;

-прокладання трубопроводу;

-облаштування колодязів каналізаційної мережі;

-будівництво камери переключень та насосної станції подачі очищеної води;

-облаштування біоставка і мулових майданчиків.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


ВЕРЕСЕНЬ 2021 рік

29 вересня 2021 року пройшло засідання робочої зустрічі в рамках великого інфраструктурного проєкту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь», де обговорювався стан реалізації об’єктів проєкту, проблематика будівельно-монтажних робіт і подальше успішне введення в експлуатацію. Даний проєкт фінансується за підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2014 - 2020".

На усіх трьох об’єктах будівництва ведуться роботи. По об’єкту «Будівництво каналізаційної мережі та системи очистки стічних вод в с.Світязь» процент виконання складає 99 % до пусконалагоджувальних робіт та, відповідно, буде першим підготовлюватись до здачі в експлуатацію. Другим об’єктом, що буде здаватись в експлуатацію, є «Будівництво каналізаційної мережі в західній частині смт Шацьк, с. Гаївка, с. Мельники та будівництво каналізаційних очисних споруд». Третім об’єктом, оскільки процент виконання по ньому найменший, буде здаватись «Будівництво каналізаційної мережі та системи очистки стічних вод в с.Пульмо». Неодноразово підрядником вказувалось на те, що по с. Пульмо проєктом не передбачено каналізування села, а тільки нового дачного масиву, де люди переважно живуть лише влітку. А оскільки очисні споруди можуть працювати тільки при надходженні постійних стоків з села, тому необхідно виготовити новий проєкт додаткового каналізування частини с.Пульмо для повноцінного безперебійного функціонування каналізаційної мережі по цьому об’єкту.

Фото без опису


ЖОВТЕНЬ 2021 рік

Під час засідання позачергової сесії Волинської обласної ради депутати за зверненням Шацької селищної ради ухвалили рішення про внесення змін до Регіональної екологічної програми «Екологія 2016 – 2022».

Зокрема, вирішили виділити 400 тисяч гривень співфінансування з обласного бюджету на підключення до електромережі новозбудованих об’єктів каналізування в рамках проєкту «Покращення екологічної ситуації в Шацькому НПП шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь», що реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 за кошти Європейського Союзу. На сесії Шацької селищної ради, згідно з умовами співфінансування обласної програми, виділено 150 тис. грн. на вищевказані роботи.

Підключення побудованих об’єктів каналізування до електромережі бюджетом проєкту не передбачено. Вартість технічних умов на підключення по трьох об’єктах становить більше чотирьох мільйонів гривень (з підведенням лінії електропередач до очисних споруд в с. Пульмо). Після надходження коштів найперше підключать новозбудовані мережі каналізування в с. Світязь та смт Шацьк, оскільки там мережі готові до пусконалагоджувальних робіт, які, в свою чергу, неможливо виконати без підключення до основних джерел живлення (ПрАТ Волиньобленерго).

Рішення про виділення коштів дуже важливе для успішного завершення проєкту та дозволить, в тому числі, відкачати воду з мережі, що в свою чергу усуне тимчасові незручності для місцевих жителів.


Приєднання електроустановок до електричних мереж в межах міжнародного інфраструктурного проєкту «Покращення екологічної ситуації в Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь», що фінансується за кошти Європейського Союзу.

З селищного бюджету було виділено 150 тис. грн на співфінансування робіт (з обласного бюджету надійшло 420 тис. грн) з приєднання електроустановок до електричних мереж в межах міжнародного інфраструктурного проєкту «Покращення екологічної ситуації в Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь», що фінансується за кошти Європейського Союзу.

На сьогодні всі стандартні точки приєднано до електричних мереж.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь