Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

ПОРЯДОК повідомної реєстрації територіальних угод, колективних договорів

 

ШАЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

05 березня 2021 року                      смт Шацьк                                              № 49-р

 

 

Про  повідомну  реєстрацію колективних  договорів  та  угод

 

Керуючись повноваженнями передбаченими ст. 34 Закону України « Про місцеве самоврядування» в Україні, у  відповідності до вимог ст.9 Закону  України  «Про  колективні  договори  та  угоди», ст. 15 Кодексу  законів  про  працю  України,  Постанови  Кабінету  Міністрів  України  від 13 лютого 2013 року  № 115 «Про  порядок  повідомної  реєстрації  галузевих (міжгалузевих) і територіальних  угод,  колективних  договорів» (зі змінами),  з  метою  організації  здійснення  процедури  повідомної   реєстрації  колективних  договорів  та  угод:

 

1. Затвердити Порядок повідомної реєстрації  територіальних  угод,  колективних  договорів, змін і доповнень до них ( додаток № 1).

2. Відділу кадрово-правового забезпечення відповідно до повноважень розглядати територіальні угоди, колективні договори, зміни і доповнення до них, надавати рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами чинного законодавства (у разі їх наявності).

3. Начальнику відділу кадрово-правового забезпечення (Роксолані Цвид) здійснювати повідомну реєстрацію територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них.

4. Начальнику загального відділу (Ользі Найді) створити на офіційному веб-сайті Шацької селищної ради Реєстр територіальних угод, колективних  договорів, змін і доповнень до них згідно додатка № 2 (додається).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря селищної ради.

 

 

 

Селищний голова                                                                       Сергій Карпук

 

Роксолана Цвид

 

 

 

Додаток  1

       до розпорядження голови

Шацької селищної ради

від  05 березня 2021  року № 49-р

ПОРЯДОК
повідомної реєстрації  територіальних угод, колективних договорів

1. Колективні договори, територіальні угоди  підлягають повідомній реєстрації в Шацькій селищній раді (далі - реєструючий орган).

Зміни та доповнення до територіальної угоди, колективного договору (далі - угоди (договори) підлягають повідомній реєстрації згідно з цим Порядком.

Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

2. Сторони угоди (договору) подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію примірник угоди (договору) разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Сторони угоди подають також копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань укладення цієї угоди.

Сторони угоди в разі досягнення ними домовленості щодо подання реєструючому органу переліку підприємств, установ та організацій (найменування та код ЄДРПОУ), для яких є обов’язковими положення цієї угоди, можуть подавати зазначений перелік до реєструючого органу.

3. Під час повідомної реєстрації реєструючий орган вносить відповідний запис до реєстру галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них.

4. Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації угоди (договору), повертати на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати вимоги до оформлення угод (договорів).

5. Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу.

6. Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації угоди (договору) реєструючий орган письмово інформує про це суб’єкта, який подав на реєстрацію угоду (договір).

7. Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

У разі подання сторонами угоди переліку підприємств, установ, організацій, для яких є обов’язковими її положення, такий перелік оприлюднюється на офіційному веб-сайті реєструючого органу разом з текстом угоди.

Текст договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.

8. Копіювання та опублікування тексту угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) здійснюються разом з інформацією про повідомну реєстрацію, а також рекомендаціями реєструючого органу щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

9. Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором).

 

 

 

Додаток  2

       до розпорядження голови

Шацької селищної ради

від  05 березня 2021  року № 49-р

 

 

 

РЕЄСТР
територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них

Назва угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) із зазначенням переліку суб’єктів сторін

Дата набрання чинності, строк, на який укладено

Суб’єкт, що подав на повідомну реєстрацію, вихідний, вхідний номер, дата супровідного листа

Реєстраційний номер, дата повідомної реєстрації угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього)

Номер і дата листа реєструючого органу з інформацією про повідомну реєстрацію угоди (договору)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь