Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

Туристичний збір

Фото без опису

Шацькою селищною радою прийнято  рішення від 10 червня 2020 року № 65/7  "Про встановлення туристичного збору та ставок туристичного збору на території Шацької селищної ради на 2021 рік", яким визначено таке:

Платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Шацької селищної ради,  та отримують послуги з тимчасового проживання (ночівлі). Питання туристичного збору визначені ст. 268 Податкового кодексу України. 

Ставка збору за кожну добу  тимчасового розміщення особи  встановлена в розмірі 0,1 % від розміру мінімальної заробітної плати (6,00 грн).

Базою справляння туристичного збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях ночівлі.

 Справляння туристичного збору може здійснюватися такими податковими агентами: 

- юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб, які надають  послуги з тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі). Якщо ж податковий агент має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, то зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податковий агент туристичного збору в контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу;

- фізичними особами – підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі);

- юридичними особами, які уповноважуються селищною радою справляти збір на умовах договору, укладеного з селищною радою.

Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), у таких місцях:

- готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

- житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

Податкові агенти  щоквартально, протягом 40 днів після завершення кварталу, зобов’язані подати декларацію з туристичного збору та протягом 50 днів після завершення періоду – сплатити задекларовану суму туристичного збору в бюджет селищної ради. 

Просимо надавачів послуг з тимчасового розміщення (проживання) декларувати і справляти туристичний збір вчасно.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь