A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Волинська область, Ковельський район

Туристичний збір

Шацькою селищною радою прийнято  рішення від 21.03.2019 року № 48/7  "Про внесення змін та доповнень до рішення Шацької селищної ради від 26.06.2018 року № 35/4 "Про встановлення туристичного збору на території Шацької селищної ради", яким визначено наступне:

Платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Шацької селищної ради,  та отримують послуги з тимчасового проживання (ночівлі). Питання туристичного збору визначені ст. 268 Податкового кодексу України. 

Ставка збору за кожну добу  тимчасового розміщення особи  встановлена в розмірі 0,1 % від розміру мінімальної заробітної плати (4,17 грн).

Базою справляння туристичного збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях ночівлі.

 Справляння туристичного збору може здійснюватися такими податковими агентами: 

- юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб, які надають  послуги з тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі). Якщо ж податковий агент має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, то зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податковий агент туристичного збору в контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу;

- фізичними особами – підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі);

- юридичними особами, які уповноважуються селищною радою справляти збір на умовах договору, укладеного з селищною радою.

Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), у таких місцях:

- готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

- житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

Податкові агенти  щоквартально, протягом 40 днів після завершення кварталу, зобов’язані подати декларацію з туристичного збору та протягом 50 днів після завершення періоду – сплатити задекларовану суму туристичного збору в бюджет селищної ради перерахувавши гроші за реквізитами:  

Юридичні особи:

                      Одержувач:УК у Шацькому р-ні /смт Шацьк/ 18030200

                      ЄДРПОУ :  37682912

                      р/р  33214891003462

                      Казначейство України (ЕАП)

                      МФО 899998

Фізичні особи-підприємці

                       Одержувач:УК у Шацькому р-ні /смт Шацьк/ 18030100

                        ЄДРПОУ :  37682912

                        р/р  33215890003462

                        Казначейство України (ЕАП)

                        МФО 899998

Водночас звертаємо увагу, що форма декларації з туристичного збору (J(F)0303504) не змінилась і за ІІ квартал 2019 року необхідно звітувати за старою формою декларації з туристичного збору, а саме заповнювати рядок 3 стовпчик 5 «Нарахована сума збору за звітний квартал, усього».

Просимо надавачів послуг з тимчасового розміщення (проживання) декларувати і справляти туристичний збір вчасно.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень