Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

Постійні комісії

ПОЛОЖЕННЯ про постійні комісії Шацької селищної ради восьмого скликання

                                                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                 рішення Шацької селищної ради

                                                                15 квітня 2016 року № 1/13

 

СКЛАД

ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ШАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

1. Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики, лісового господарства, регуляторної політики в сфері господарської діяльності.

Голова комісії:

  1.  

Литвинюк Наталія Валентинівна,
депутат від виборчого № 1

Заступник голови:

  1.  

Гошовська Світлана Борисівна,
депутат від виборчого № 5

Секретар:

  1.  

Єрофєєва Людмила Степанівна,
депутат від виборчого № 12

Члени комісії:

  1.  

Кущик Іван Павлович,
депутат від виборчого № 24

 

  1.  

Маркович Володимир Григорович,
депутат від виборчого № 10

 

  1.  

Пех Анатолій Петрович,
депутат від виборчого № 25

2. Постійна комісія з питань економічної політики, фінансування, планування бюджету, комунального майна  та власності.

Голова комісії:

  1.  

Тимошук Богдан Вікторович,
депутат від виборчого № 3

Заступник голови:

  1.  

Печук Василь Іванович,
депутат від виборчого № 7

Секретар:

  1.  

Терета Тетяна Іванівна,
депутат від виборчого № 14

Члени комісії:

  1.  

Коваль Іван Федорович,
депутат від виборчого № 4

 

  1.  

Маригода Микола Дмитрович,
депутат від виборчого № 18

 

  1.  

Сіжук Тетяна Іванівна,
депутат від виборчого № 13

3. Постійна комісія з питань містобудування, архітектури, благоустрою, землекористування, природокористування та охорони довкілля.

Голова комісії:

  1.  

Мелюх Віктор Миколайович,
депутат від виборчого № 9

Заступник голови:

  1.  

Дурарчук Сергій Маркович,
депутат від виборчого №16

Секретар:

  1.  

Постернак Олександр Васильович,
депутат від виборчого № 17

Члени комісії:

  1.  

Ковальчук Віра Дмитрівна,
депутат від виборчого № 8

 

  1.  

Кропивник Олександр Данилович,
депутат від виборчого № 22

 

  1.  

Пех Віктор Іванович,
депутат від виборчого № 23

 

  1.  

Пиленко Олександр Олександрович,
депутат від виборчого № 26

4. Постійна комісія з питань медицини, освіти, науки, молодіжної політики, спорту, оздоровлення, соціального захисту та з питань культури, туризму, формування зв’язків з громадськістю

Голова комісії:

  1.  

Стаднік Валентина Андріївна,
депутат від виборчого № 15

Заступник голови:

  1.  

Цюп’ях Леонід Петрович,
депутат від виборчого № 6

Секретар:

  1.  

Демчук Жанна Степанівна,
депутат від виборчого № 21

Члени комісії:

  1.  

Гірич Федір Федорович,
депутат від виборчого № 20

 

  1.  

Дударчук Юрій Сергійович,
депутат від виборчого № 19

 

  1.  

Музичук Надія Степанівна,
депутат від виборчого № 11