A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Волинська область, Ковельський район

Повідомлення та оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шацька селищна рада повідомляє про оголошення аукціону з оренди комунального майна за методом покрокового зниження стартової орендної плати – частини старого приміщення будівлі стаціонару районної лікарні площею 20,22 м.кв. за адресою: смт Шацьк, вул. Степана Шковороди, 13.

Детальна інформація за посиланням:https://auction.e-tender.ua/#/tenderDetailes/e0ddad1e4ea9480a80ca451084b2a7e5

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шацька селищна рада повідомляє про оголошення аукціону з оренди комунального майна  –  частина старого приміщення будівлі стаціонару площею 73,43 кв.м., що знаходиться за адресою вул. Степана Шковороди, 13 смт Шацьк Волинська обл. .

Детальна інформація за посиланням:https://auction.e-tender.ua/#/tenderDetailes/765d1136e0a442239e5da2df85a35f68

 

Повідомлення про намір здійснити коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та соруд в смт Шацьк, вул. Очеретна, Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування об’єктів спортивного, рекреаційного та розважального напрямків в ур. Мокошин у с. Пульмо Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території житлового масиву «Навози» в с. Залісся Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини урочища Гарманівське в смт Шацьк Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці Центральна в с. Вільшанка Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці Гарманівська в смт Шацьк Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).


Засідання конкурсної комісії

Відбулося перше засідання конкурсної комісії для відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Шацького будинку культури.

За період часу з 18 червня до 17 липня 2021 року до конкурсної комісії Шацької селищної ради надійшов один пакет документів на участь у конкурсі від Ханзерук Валентини Віталіївни, нинішнього в.о. директора Шацького будинку культури.

Ольга Сахарук, голова конкурсної комісії, повідомила, що комісія, розглянувши подані документи на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам та вимогам конкурсу, дійшла висновку, що кандидатура В.В.Ханзерук відповідає вище названим кваліфікаційним вимогам, і надала пропозицію даного кандидата допустити до конкурсу.

Друге засідання конкурсної комісії відбудеться 30 липня 2021 року о 10:00 в залі засідань Шацької селищної за адресою: смт Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 1 Б.

З пропозиціями і зауваженнями прохання звертатися в Шацьку селищну раду або телефонувати на номер 29 001.


 

Відбулося перше засідання конкурсної комісії для відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Шацької публічної бібліотеки.

За період часу з 18 червня до 17 липня 2021 року до конкурсної комісії Шацької селищної ради надійшло два пакети документів, а саме: від Яльницької Наталії Михайлівни, методиста Шацької публічної бібліотеки, та Зуб Тетяни Сидорівни, голови Шацького районного товариства Червоного хреста.

Ольга Сахарук, голова конкурсної комісії, повідомила, що комісія, розглянувши подані документи на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам та вимогам конкурсу, дійшла висновку, що кандидатури Н.М.Яльницької та Т.С.Зуб відповідають вище названим кваліфікаційним вимогам, і надала пропозицію даних кандидатів допустити до конкурсу.

Друге засідання конкурсної комісії відбудеться 29 липня 2021 року об 11:00 в залі засідань Шацької селищної за адресою: смт Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 1 Б.

З пропозиціями і зауваженнями прохання звертатися в Шацьку селищну раду або телефонувати на номер 29 001.


 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Нова, в с. Мельники Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).


ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці Набережна в с. Світязь Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).


ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці 8 Березня, 3 в с. Світязь Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).


 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування пожежного депо по вулиці Незалежності, 103А в с. Пулемець Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).


 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою село Світязь, вулиця Жовтнева, 128 Б, Шацький район Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).


 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування пункту миття транспортних засобів в смт Шацьк Ковельського району Волинської області (виконується відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).


ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території фрагменту вул. Шевченка в с. Мельники, Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).


 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території щодо розміщення об’єктів спортивного, рекреаційного та розважального напрямків орієнтовною площею 1,9898 га, в урочищі «Акація» села Пульмо.

Додаток


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території щодо розміщення масиву для індивідуального дачного будівництва на земельних ділянках за межами населеного пункту смт Шацьк на території Шацької селищної ради Шацького району Волинської області.

Додаток


 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у внесенні змін в проект детального планування рекреаційної території «Гряда», Ковельського району, Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).


 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Центральна, в с. Прип’ять, Ковельського району, Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).


 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини с. Світязь Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).


 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розміщення гаражних приміщень та ремонтних боксів по вул. 50 років Перемоги, 91в в смт Шацьк Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

До уваги  членів конкурсної комісії та претендентів на заміщення посади директора ОЗЗСО І-ІІІ ступенів "Світязький ліцей".

 

Інформуємо, що 25 червня 2021 року об 11:00 год. в приміщенні селищної ради (вул. 50 років Перемоги, 1 Б) відбудеться конкурс на заміщення посади директора ОЗЗСО І-ІІІ ступенів "Світязький ліцей".


 

До уваги  членів конкурсної комісії та претендентів на заміщення посади директора НВК "ЗОШ І-ІІІст.-дитячий садок" с. Мельники.

 

Інформуємо, що 23 червня 2021 року о 09:00 год. в залі засідань селищної ради (вул. 50 років Перемоги, 1 Б, 1 поверх) відбудеться конкурс на заміщення посади директора НВК "ЗОШ І-ІІІст.-дитячий садок" с. Мельники

Додаткова інформація за тел. 0674975715.


ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці Пісочна в с. Гаївка Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці 8 Березня в с. Мельники Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування  індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою село Світязь, урочище «Кульчин», Шацький район, Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Проекті детального плану території частини  вулиці Промислова 1А, в смт Шацьк, щодо розташування жилого будинку, господарських будівель і споруд (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою  село Світязь,   вулиця Жовтнева, 22В,  Шацький район, Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою  село Світязь,   вулиця Жовтнева, 113А,  Шацький район, Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по     вул. Терешківська в с. Світязь,  Ковельського району, Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини урочища Кульчин в с. Світязь, Ковельського району, Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини урочища Кургани в с. Світязь, Ковельського району, Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченка, в с. Мельники, Шацького району, Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вул. Озерна в смт Шацьк, щодо облаштування проїзду (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території в с. Омеляне по провулку Пісочний Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Зелена в с. Самійличі, Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці Калинова в смт Шацьк Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Нова в с. Мельники, Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Нова в с. Мельники, Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Вишнева в смт Шацьк, Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці Пісочна в с. Гаївка Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини урочища Курник в с. Світязь Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Озерна в с. Острів’я, Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці Гарманівська в смт Шацьк Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці Очеретна в смт Шацьк Ковельського району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь