A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Волинська область, Ковельський район

Розклад руху автобусів з автостанції смт Шацьк

 

№ п/п

Найменування маршруту

Час відправ-лення

1.

Пансіонат «Шацькі озера» - Луцьк

04:30

2.

Острівя- Луцьк

04:45

3.

Санаторій"Лісова пісня"- Львів

04:50

4.

Хрипськ - Луцьк

05:05

5.

Пульмо - Луцьк

05:40

6.

"Лісова пісня"- Нововолинськ

06:40

7.

"Лісова пісня" -Рівне

07:15

8.

Пульмо- Нововолинськ

07:35

9.

Пансіонат «Шацькі озера» - Луцьк

07:45

10.

Пулемець - Луцьк

08:35

11.

Пансіонат «Шацькі озера» - Луцьк

08:55

12.

Пульмо - Луцьк

09:10

13.

Пансіонат «Шацькі озера» - Рівне

09:50

14.

Пансіонат «Шацькі озера»- Нововолинськ

10:10

15.

Пансіонат «Шацькі озера» - Луцьк

10:20

16.

Пансіонат «Шацькі озера» - Луцьк

10:45

17.

Пансіонат «Шацькі озера» - Луцьк

11:10

18.

Пансіонат «Шацькі озера» - Ковель

11:30

19.

Пансіонат «Шацькі озера» - Луцьк

12:30

20.

"Лісова пісня"- Луцьк

12:45

21.

Пансіонат «Шацькі озера» - Луцьк

13:25

22.

Ур. Гряда- Луцьк

13:30

23.

Пулемець- Бережці

13:50

24.

Пансіонат «Шацькі озера» - Луцьк

14:40

25.

Пансіонат «Шацькі озера» - Луцьк

15:15

26.

"Лісова пісня"- Нововолинськ

15:30

27.

Ур. Гряда- Луцьк

15:40

28.

"Лісова пісня"- Луцьк

16:02

29.

Острівя- Луцьк

17:00

30.

Світязь- Ковель

17:45

31.

Світязь- Луцьк

18:35

32.

Пансіонат «Шацькі озера» - Нововолинськ

19:00

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь