A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Волинська область, Ковельський район

Особистий прийом громадян

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян

у Шацькій селищній раді у 2021 році

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

посадової особи,

що проводить прийом

Дні прийому

Години прийому

Місце прийому

 

КАРПУК

Сергій Вікторович,

селищний голова

Другий                         і четвертий вівторки місяця

 

 

10.00 -13.00

Кабінет голови

 

ЄРОФЄЄВА

Людмила Степанівна,

заступник селищного голови                            

Другий                         і четвертий четвер місяця

 

10.00 -13.00

Кабінет

заступника

 

САХАРУК

Ольга Петрівна,

заступник селищного голови

 

Перший                        і третій

четвер місяця

 

10.00 -13.00

Кабінет

заступника

 

ТИМОШУК

Богдан Вікторович,

секретар ради

Перший             і третій вівторки

місяця

 

10.00 -13.00

Кабінет секретаря

 

Г Р А Ф І К

проведення особистого прийому

громадян за місцем їх проживання у 2021 році

 

Селищний голова   Сергій Вікторович КАРПУК

 

№ з/п

Назва населеного пункту

Дата прийому

І півріччя 2021 року

ІІ півріччя 2021 року

1.

Гаївка,

Мельники

11.02.2021

12.10.2021

2.

Піща, Затишшя, Камянка, Острівя

25.02.2021

20.10.2021

3.

Ростань, Хрипськ, Перешпа, Красний Бір

11.03.2021

09.11.2021

4.

Пулемець

11.03.2021

03.11.2021

5.

Пульмо, Вільшанка, Кошари, Залісся

25.03.2021

18.11.2021

6.

Грабове, Голядин,Адамчуки,

Смоляри-Світязькі

16.02.2021

08.10.2021

7.

Світязь, Омеляне, Підманево

16.03.2021

11.11.2021

8.

Прип’ять, Плоске, Кропивники, Вілиця

18.02.2021

06.10.2021

9.

Самійличі, Положеве,

Хомичі, Пехи

03.03.2021

27.10.2021

 

Секретар селищної ради Богдан Вікторович ТИМОШУК

 

№ з/п

Назва населеного пункту

Дата прийому

І півріччя 2021 року

ІІ півріччя 2021 року

1.

Гаївка,

Мельники

08.06.2021

09.12.2021

2.

Піща, Затишшя, Камянка, Острівя

18.06.2021

20.12.2021

3.

Ростань, Хрипськ, Перешпа, Красний Бір

23.06.2021

23.12.2021

4.

Пулемець

23.06.2021

23.12.2021

5.

Пульмо, Вільшанка, Кошари, Залісся

27.05.2021

03.12.2021

6.

Грабове, Голядин,Адамчуки,

Смоляри-Світязькі

03.06.2021

06.12.2021

7.

Світязь, Омеляне, Підманево

10.06.2021

15.12.2021

8.

Прип’ять, Плоске, Кропивники, Вілиця

17.06.2021

17.12.2021

9.

Самійличі, Положеве,

Хомичі, Пехи

24.06.2021

27.12.2021

                                                                                        Г Р А Ф І К

проведення «прямих телефонних ліній» у Шацькій селищній раді

у 2021 році

 

Прізвище, ім’я, по батькові

посадової особи,

що проводить прийом

Дні прийому

Години прийому

Номер телефону

КАРПУК

Сергій Вікторови,

селищний голова

Перший понеділок місяця

 

14.00 -16.00

29 001

Єрофєєва

Людмила Степанівна,

заступник селищного голови                            

Третій

понеділок

місяця

14.00 -16.00

29 001

САХАРУК

Ольга Петрівна,

заступник селищного голови

Четвертий

понеділок

місяця

14.00 -16.00

 29 001

ТИМОШУК

Богдан Вікторович,

секретар ради

Другий понеділок

місяця

14.00 -16.00

 29 001

 

 

 

Г Р А Ф І К

проведення особистого прийому старостами 

у 2021 році

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові посадової особи, що проводить прийом

Прийомні дні

Години прийому

Місце прийому

 

МЕГЕЛЬ

Петро Семенович -

староста сіл

Піща, Затишшя, Камянка, Острівя

 

 

Щовівторка,

щоп’ятниці

 

  10.00 -13.00

 

 

Кабінет старости                               

 

ОКСЕНТЮК

Людмила Володмирівна - діловод сіл

Ростань, Хрипськ, Перешпа, Красний Бір

 

Щовівторка,

щоп’ятниці

 

10.00 -13.00

 

   Кабінет старости                             

 

 

ДЕМЕДЮК

Василь Харитонович -

староста села

Пулемець

 

 

Щовівторка,

щоп’ятниці

 

  10.00 -13.00

 

 

Кабінет                                старости

 

 

ТУМІК

Оксана Миколаївна -

староста сіл

Пульмо, Вільшанка, Кошари, Залісся

 

 

 

Щовівторка,

щоп’ятниці

 

 

10.00 -13.00

 

Кабінет                               старости

 

 

ЦВИД

Віталій Іванович –діловод сіл Грабове, Голядин, Адамчуки,

Смоляри-Світязькі

 

 

 

 

Щовівторка,

щоп’ятниці

 

  10.00 -13.00

 

 

Кабінет                                старости

 

 

 

ПЛЕЙТУХ

Віктор Павлович -

староста сіл

Світязь, Омеляне, Підманево

 

 

Щовівторка,

щоп’ятниці

 

 

10.00 -13.00

 

Кабінет                               старости

 

 

ПОЛЮХ

Світлана Кирилівна – діловод сіл Прип’ять, Плоске, Кропивники, Вілиця

 

Щовівторка,

щоп’ятниці

 

  10.00 -13.00

 

 

Кабінет                                старости

 

 

 

 

 

КУСЬКО

Олександр Сергійович -

староста сіл

Самійличі, Положеве, Хомичі, Пехи

 

 

Щовівторка,

щоп’ятниці

 

 

10.00 -13.00

 

Кабінет                               старости

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь