Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

Комплексний план просторового розвитку громади

ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП РОЗРОБЛЕННЯ

Фото без опису

У жовтні 2021 року на виконання вимог чинного законодавства Шацькою селищною радою було прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Щацької селищної територіальної громади (Переглянути Рішення №14/44 від 04.10.2021,Додатки до Рішення №14/44,зміни від 23.11.2021,зміни від 14.12.2022).

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громадиє одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змінта затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).

Порядком передбачено виділення підготовчого, основного та завершального етапів в процедурі розроблення комплексного плану.

Підготовчий етап було розпочато у  2021 році.Головне завдання підготовчого етапу полягає у формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.

В рамках підготовчого етапу у період з 25 листопада до 15 грудня 2021 року було проведено збір пропозиційдо розроблення Комплексного плану від усіх зацікавлених як фізичних, так і юридичних осіб (https://shsrada.gov.ua/news/1637760005).

Також було проведено збір заяв на участь у Робочій групі з формування завдання на розроблення Комплексного плану (https://shsrada.gov.ua/news/1637587573) та затверджено її персональний склад (Рішення виконавчого комітетуШацької селищної ради від 10грудня 2021 року, Додаток до Рішення).

Робочою групою було проведено аналіз умов та потенціалу просторового розвитку території громади, визначенопріоритети довгострокового розвитку, перелік основних заінтересованих сторін у розвитку територіальної громади.

Усі напрацьовані Робочою групою пропозиції були винесені на громадське обговорення у форматі стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення зформування завдання на розроблення Комплексного плану.

З метою залучення якомога ширшого кола зацікавлених сторін завчасно було розміщено повідомлення про проведення стратегічної сесії (https://shsrada.gov.ua/news/1640846399), додатково про час та місцеїї проведення (https://shsrada.gov.ua/news/1641896556), як на сайті, так і в соціальних мережах та місцевих чатах, поширено друковані інформаційні флаєри та постери.

Стратегічна сесія була проведена 25 січня 2022 року (https://shsrada.gov.ua/news/1643192552). За результатами було підготовлено протокол стратегічної сесії та опубліковано його для ознайомлення і коментування (https://shsrada.gov.ua/news/1644841536).

Однак введення воєнного стану на деякий час перервало діяльність з формування завдання на розроблення Комплексного плану. З розумінням того, що успішний розвиток кожної територіальної громади є запорукою посилення України, забезпечення якомога швидшої перемоги та відбудови, у вересні 2022 року було відновлено процедуру розроблення Комплексного плану.

Зважаючи на піврічну перерву у процедурі формування завдання на розроблення Комплексного плану та зміни, що відбувалися на території України та безпосередньо на території Шацької територіальної громади у зв’язку з військовими діями, було оголошено додатковий збір пропозицій громадськості до розроблення Комплексного плану. Пропозиції приймалися у період з 1 до 16 вересня 2022 року (https://shsrada.gov.ua/news/1662111686).

Усі надані як у 2021 році, так і у вересні 2022 року пропозиції було опрацьовано Робочою групою з підготовки Завдання на розроблення Комплексного плану, сформовано та оприлюднено реєстр наданих пропозицій (https://shsrada.gov.ua/news/1664554397).

Членами Робочої групи було опрацьовано висловлені пропозиції та зауваження до протоколу стратегічної сесії та підготовлено остаточну редакцію протоколу стратегічної сесії (протокол). Протокол містить усі винесені на обговорення напрацювання Робочої групи та результати проведеної дискусії. До протоколу додано повний відеозапис заходу. 

Враховуючи результати процедури громадського обговорення Робочою групою сформовано проєкт Завдання на розроблення Комплексного планута передано на затвердження. Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Шацької селищної територіальної громади затверджено відділом містобудування та архітектури Шацької селищної ради, який визначено Шацькою селищною радою замовником Комплексного плану (завдання).

Фото без опису


 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь