Нарада з питань посилення кордону, евакуації населення та проведення мобілізаційних заходів
Дата: 04.12.2023 12:27
Кількість переглядів: 629
Сергій Карпук, Шацький селищний голова, провів нараду з питань посилення кордону, евакуації населення та проведення мобілізаційних заходів на території громади.
У нараді взяли участь заступники селищного голови, секретар ради, старости округів, представники військової частини, сектору поліцейської діяльності №2 селища Шацьк, 4 відділу Ковельського РТЦК та СП.
Спільно розглянули питання про безпеку на території громади та евакуацію населення у випадку загрози виникнення надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану; забезпечення здійснення мобілізаційних заходів та інші.