Запрошуємо долучитись до процесу розробки Стратегії розвитку Шацької громади
Шановні мешканці нашої громади!
Запрошуємо вас долучитись до процесу розробки Стратегії розвитку Шацької громади та ознайомитись з Соціально-економічним профілем громади для розробки Стратегії розвитку Шацької селищної територіальної громади на період 2023-2027 років, який ми розробили за підтримки Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини в рамках проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», який став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».
Документ розміщено за посиланням.
Чекаємо вашої активної участі в стратегічній сесії, яка відбудеться 4 квітня о 10:00 в приміщенні актового залу Шацького лісового фахового коледжу ім. В.В.Сулька.