Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Дата: 14.06.2022 11:50
Кількість переглядів: 866
14 червня під головуванням Ольги Сахарук, заступниці Шацького селищного голови, та з участю Лариси Загури, начальниці служби у справах дітей, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Шацької селищної ради.
Комісія затвердила висновки щодо доцільності звільнення громадянки Г. від обов’язків піклувальника дитини, позбавленої батьківського піклування, та щодо доцільності (недоцільності) встановлення піклування над цією неповнолітньою особою, дитиною, позбавленою батьківського піклування Г., піклувальника Д. та відповідність його інтересам дитини.