Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

Повідомлення про проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану

Дата: 30.12.2021 08:00
Кількість переглядів: 1609

Триває процедура громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Шацької селищної територіальної громади.

В її рамках 25 січня 2022 року заплановане проведення стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади. Результати напрацювань у ході стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Шацької селищної територіальної громади.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

Заявку на участь у стратегічній сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Шацької селищної територіальної громади можна оформити у період до 21.01.2022 р. за посиланням: https://forms.gle/atvVxGDUptK8RwMV8, або подавши заяву особисто чи поштою на адресу Шацької селищної ради (вул. 50 років Перемоги, 1Б, смт Шацьк, Ковельський район Волинської області, 44000).

Про час та місце проведення стратегічної сесії буде додатково повідомлено до 14 січня 2022 року.

Довідково: Стратегічна сесія буде проведена на виконання вимог чинного законодавства та рішення Шацької селищної ради від 04.10.2021р. №14/44 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Шацької селищної територіальної громади».

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змінта затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь