Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

Повідомлення про намір змінити тарифи

Дата: 27.08.2021 15:02
Кількість переглядів: 908

Фото без опису

Повідомлення про намір здійснити коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

 

27.08.2021

 

На виконання п. 2 розділу ІІ «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 р. №130, КП «Будинкоуправління», доводить до відома споживачів, що має намір провести коригування діючих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

На сьогоднішній день діють тарифи з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та вивиз твердих побутових відходів (ТПВ) для всіх споживачів, які були встановленні Рішеннями виконавчого комітету Шацької селищної ради  №31 від 07.05.2018р. та №1/2 від 05.02.2021p. в наступних розмірах:

- централізоване водопостачання – 5,10 грн/м³ з ПДВ;

- централізоване водовідведення – 21,68 грн/м³ з ПДВ.

- вивіз ТПВ – 111,00 грн/м³ з ПДВ.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги»№2189-VIII від 09.11.2017р., до п. 7 Постанови КМУ №869 від 01.06.2011р. «Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», підприємством проводиться перерахунок тарифів шляхом коригування складових частин структури діючих тарифів у зв’язку зі збільшенням у 2021 р. росту розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, розміру мінімальної заробітної плати, та вартості електроенергії.

Коригування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, зокрема для здійснення розрахунків за енергоносії, оплати податків, вчасної виплати заробітної плати, недопущення збитковості підприємства та забезпечення споживачів якісними послугами ти питною водою.

Пропонуються наступні скориговані тарифи для всіх споживачів:

- централізоване водопостачання – 9,49 грн/м³ з ПДВ;

- централізоване водовідведення – 32,04 грн/м³ з ПДВ.

- вивіз ТПВ – 118,97 грн/м³ з ПДВ.

Підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для соціально незахищених верств населення буде компенсоване державою через монетизацію пільг і субсидій.

КП «Будинкоуправління» просить споживачів вчасно розрахуватись за послуги водопостачання та водовідведення.

 

Зауваження і пропозиції щодо скоригованих тарифів на 2021 р. від споживачів приймаються в письмовій формі протягом 14 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення за адресою: 44000, смт. Шацьк, вул. Шевченка, 20.

 

 

Адміністрація КП «Будинкоуправління»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь