Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Дата: 12.04.2021 16:39
Кількість переглядів: 535

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою селище Шацьк, вулиця Вишнева, 25, Шацького району, Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

 Детальний план території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою селище Шацьк, вулиця Вишнева, 25, Шацького району, Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

 

Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

Розробник детального плану –  П.П. Архітектурна майстерня.

 

Детальний план виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №4/19 від 28.12.2020р.

 

Ознайомитися з Детальним планом території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою селище Шацьк, вулиця Вишнева, 25, Шацького району, Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. 50 років Перемоги, 1Б, смт Шацьк  до 13.05.2021р.

 

 Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: секретар селищної ради Тимошук Б.В., начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Юрчук В.М.

 

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 13.05.2021р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь