Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 25.03.2021 14:44
Кількість переглядів: 574

 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування:

Генеральний план с. Світязь, Шацького району, Волинської області (внесення змін).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Шацька селищна рада Шацького району Волинської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Шацької райдержадміністрації: http://shaadm.gov.ua/ – 01 жовтня 2020 року. Публікація заяви в газеті «Волинь» – 01 жовтня  2020 р., в газеті «Шацький край» – 01 жовтня  2020 р.

Дата подання проекту Генеральний план с. Світязь, Шацького району, Волинської області (внесення змін), повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та генплану на офіційному веб-сайті Шацької селищної ради: https://shsrada.gov.ua/ – 25 березня 2021 року. Публікація в газеті «Волинська газета» – 25 березня 2021 р., в газеті «Шацький Край» – 25 березня 2021 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.           

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання не заплановані

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Шацька селищна рада. Адреса: 44000, Волинська обл., Шацький р-н, смт. Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1Б.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Шацька селищна рада. Адреса: 44000, Волинська обл., Шацький р-н, смт. Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1Б

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної із здоров'ям населення, що стосується документа державного планування – Шацька селищна рада - 44000, Волинська обл., Шацький р-н, смт. Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1Б.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Додаток 1

Додаток 2

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь