Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Шацької селищної ради

Дата: 10.09.2020 13:37
Кількість переглядів: 1321

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Шацької селищної ради

Згідно рішення селищної ради від 04.09.2020 року №67/4 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів»  проводиться конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Шацької селищної ради.

Суб’єкти господарювання, які бажають взяти участь в конкурсі, можуть ознайомитись з конкурсною документацією на сайті Шацької селищної ради (shsrada.gov.ua).

 Конкурсні пропозиції приймаються з 10.09.2020 до 16-00 годин 9 жовтня 2020 року.

Конкурс відбудеться 12.10.2020 року о 14-00годині  в приміщенні селищної ради за адресою: вул. Природна, 33, смт Шацьк, Шацького району, Волинської області.

Телефон для довідок: (03355)2-04-07.

 

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

на визначення виконавця  надання послуг з вивезення побутових відходів

на території Шацької селищної ради

1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу                      

Виконавчий комітет Шацької селищної ради Шацького району Волинської області

вул. Природна, 33 смт Шацьк. Шацького району, Волинської області,44000.

2. Підстава для проведення конкурсу (дата та номер рішення органу місцевого самоврядування чи розпорядження місцевої державної адміністрації)

Рішення селищної ради  від 04 вересня 2020 року №67/4 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Шацької селищної ради».

3. Місце і час проведення конкурсу,

прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів                   

Зал засідань селищної ради, вул. Природна, 33 смт Шацьк. Шацького району, Волинської області,44000 

12 жовтня 2020 року о 14-00 годині за київським часом.

Яльницький Віталій Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  ради, голова конкурсної комісії, тел. (03355) 20407.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

1.Наявність матеріально-технічної бази (довідка про наявність основних засобів із окремим зазначенням будівель, споруд, складських приміщень, автотранспорту, машин та обладнання (власного чи орендованого).

2. Інформація про вартість надання послуг із вивезення побутових відходів (збирання, зберігання, перевезення, включно із великогабаритними відходами).

3. Наявність документально підтвердженого

досвіду роботи із надання послуг з вивезення побутових відходів.

4. Довідка про наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критеріями, що визначаються відповідно до частини третьої статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»

Загальний обсяг надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, що утворюються в місті, складає 12811,06 м 3 /рік.

Критеріями якості послуг з вивезення побутових відходів є:

- дотримання графіку вивезення побутових відходів;

- дотримання правил надання послуг з поводження з побутовими відходами;

- дотримання вимог законодавства щодо надання послуг з вивезення побутових відходів.

6.Перелік документів, оригінали та (або) засвідчені в установленому порядку копії документів, які подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним критеріям.

- витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, чинний на дату розкриття;

- свідоцтво про реєстрацію Учасника платника ПДВ чи єдиного податку;

- статут  (для фізичної особи, в тому числі фізичної особи-підприємця – завірену копію 1,2,3 сторінок та реєстрації місця проживання паспорту);

- баланс (форма №1) або фінансового звіту учасника – суб'єкта малого підприємництва (форма №1-м) за 2019 рік (завірена належним чином);

- звіт про фінансові результати (форма №2) або звіту про фінансові результати учасника – суб'єкта малого підприємництва (форма – №2-м) за 2019 рік (окрім фізичних осіб, які не є суб'єктами підприємницької діяльності, осіб, що є платниками єдиного податку, та нерезидентів України) (завірена належним чином);

- довідка ДПІ про відсутність (наявність) заборгованості за податками зобов’язаннями та по сплаті обов'язкових податків і зборів в Україні, дійсної на дату розкриття конкурсних пропозицій;

- довідка Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості по сплаті зобов’язань та платежів до Пенсійного фонду України, дійсної на дату розкриття конкурсних пропозицій ;

- документ, що містить інформацію про технічний потенціал суб'єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб'єкта господарювання,наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку, тощо);

- документ, що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення твердих, великогабаритних, ремонтних  побутових відходів за  2019 рік;

- технічні паспорти на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

- довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належить спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника організації;

- довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

- довідки про проходження водіями медичного огляду;

- документ, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.

- документ, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником до повторного використання; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо.

- інші документи, які подаються за бажанням Учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби, тощо) належного рівня якості.

 У разі відсутності вищевказаних документів, Учасник зазначає їх перелік та причини їх ненадання в довільній формі на окремому листі.

7. Характеристика території,  де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів

 Послуги з вивезення побутових відходів надаються на території Шацької селищної ради населенню, бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам.

Площа населених пунктів селищної ради –1919,29 га

Кількість вулиць на території – 129 од.

Кількість багатоповерхових будинків  – 34 од

Кількість ОСББ – 9 од.

Кількість контейнерів – 315 шт.

Будинків приватного сектору – 2876 од.

Кількість контейнерів для приватних будинковолодінь – 290 шт.

Середня відстань з території вивозу побутових відходів до полігону твердих побутових відходів -2 км

8. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення

Багатоквартирні житлові будинки:

- загальна кількість будинків, у тому числі будинки з п’ятьма і більше поверхами із сміттєпроводами –  34 од. / з них з 5 –ма поверхами - немає

- кількість мешканців, які проживають у таких будинках –  670 чол.

- місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізація, центральне, водопостачання) ––  вулиці6 Незалежності. будівельників, Гагаріна. Степана Шковороди смт. Шацьк, вул. Пісочна с. Гаївка.

- кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та каналізація, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах  - од.

- відомості про балансоутримувачів будинків -  ОСББ

- наявність, кількість, місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів -  14 об’ємом  1,1 куб.м.  Контейнери перебувають на балансі суб’єктів господарювання – балансоутримувачів  будинку, 4 -  КП «Будинкоуправління».

Одноквартирні житлові будинки:

- загальна кількість будинків – 2876 будинки приватного володіння,

- кількість мешканців, які проживають у таких будинках – 8056 осіб, 

- місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою :

розташовані вони по всій території селища та сіл селищної ради. В більшості із них центральне водопостачання та каналізування відсутнє. Споживачам приватного сектору послуга надається згідно розробленого графіку за вимогою. Для організації збирання та вивезення побутових відходів КП «Будинкоуправління» закуплено і передано в користування 280 контейнерів об’ємом-0,12м.куб. Всі контейнери перебувають на балансі КП «Будинкоуправління». Окрім того, споживачі послуг мають власні контейнери для побутових відходів.

Підприємства, установи, організації

 - загальна кількість та перелік підприємств, установ та організацій, їх характеристика (бюджетні або інші споживачі, наявність каналізації, центрального опалення, водопостачання) – 108, з них  32 – бюджетні. Майже всі установи  та організації знаходяться в смт.Шацьк, більшість мають у користуванні  власні контейнери для ТПВ, 6 контейнерів передані бюджетним установам в користування КП «Будинкоуправління».

В громадських місцях встановлено 5 контейнерів для ТПВ єм.1.1 м. куб. 

9.Характеристика, включаючи потужність та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізація, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо)

Полігон твердих  побутових відходів селищної ради :

-  місцезнаходження – урочище «Посич» в адміністративних межах Шацької селищної ради, середня відстань з території вивозу побутових відходів до полігону 12 км, проектна площа /зайнята площа складування – 3,0 га/ 1.187 га.

10. Вимоги до конкурсних пропозицій

Організатор конкурсу публікує в офіційних друкованих засобах масової інформації не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу оголошення про проведення конкурсу.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менший ніж 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.

Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз’ясненням щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу. Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів з моменту отримання звернення про роз’яснення до закінчення строку подання конкурсних пропозицій надає письмове роз’яснення.

Організатор конкурсу має право не пізніше ніж сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що протягом трьох днів повідомити Всіх Учасників, яким надіслано конкурсну документацію.

У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень, Організатор конкурсу продовжує строк подання  конкурсної пропозиції не менше як сім днів, про що повідомляє Учасника.

Для участі в конкурсі його Учасники подають оригінали та(або) засвідчені в установленому  законодавством порядку копії таких документів.

11.Критерії відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним критеріям

Наведені в додатку №1

12. Проведення організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації та внесення змін до неї.

У разі надходження двох і більше звернень про надання роз'яснення щодо змісту конкурсної документації  організатор проводить збори з цією метою.

Про місце, час та дату проведення зборів організатор повідомляє учасників протягом трьох робочих днів.

 Організатором конкурсу ведеться протокол зазначених зборів.

13. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції подаються Учасником особисто або надсилаються поштою Комісії за адресою: 44000 вул. Природна,33 смт Шацьк, Шацького району Волинської області у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження Організатора та Учасника, перелік послуг, на подання яких подається пропозиція.

Кінцевий строк подання документів 9 жовтня 2020 року до 16-00.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються Учасникам.

Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій , рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також про зміну місця, дня та часу розкриття конвертів Організатор повинен повідомити всіх Учасників, які подали документи на участь в конкурсі.

Учасник має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

14. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 12 жовтня 2020 року о 14-00  в приміщенні селищної ради за адресою: 44000 вул. Природна,33 смт Шацьк, Шацького району, Волинської області. Розкриття конверта з конкурсною пропозицією може проводитися за відсутності учасника конкурсу або уповноваженої ним особи.

Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність та правильність оформлення документів, подання яких передбачено конкурсною документацією, а також секретар конкурсної комісії оголошує інформацію про найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, критерії оцінки конкурсних пропозицій.

Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право звернутися до учасників конкурсу за роз’ясненням щодо їх змісту, провести консультації з окремими учасниками.

15. Визнання конкурсу таким, що не відбувся

За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія відхиляє пропозиції з таких причин:

 - учасник конкурсу не відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією;

- конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації;

- встановлення факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення;

- учасник конкурсу перебуває у стані ліквідації, його визнано банкрутом або порушено провадження у справі про його банкрутство (Витяг  з Державного реєстру).

Конкурс визнається таким, що не відбувся, у разі:

- неподання конкурсних пропозицій;

- відхилення всіх конкурсних пропозицій з підстав передбачених пунктом 12.9 цього Порядку;

У разі прийняття конкурсною комісією рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся, його організатор повідомляє протягом трьох робочих днів з дня його прийняття всіх учасників конкурсу та може розпочати підготовчі роботи до оголошення нового конкурсу.

Конкурсні пропозиції, які не були відхилені з підстав передбачених пунктом 12.9. Порядку, оцінюються конкурсною комісією за критеріями, встановленими у конкурсній документації.

16. Визначення переможця конкурсу та укладання договору

Переможцем конкурсу визначається його Учасник, що відповідає кваліфікаційним вимогам, може забезпечити надання послуг відповідної кількості та якості, конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінки.

Рішення про результати проведення конкурсу приймаються конкурсною комісією на засіданні у присутності не менш, як половини її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.

Рішення конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується усіма членами комісії, що брали участь у голосуванні.

Організатор конкурсу протягом не більш, як п’яти робочих днів з дня проведення конкурсу вводить в дію відповідним актом рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на території міста та зазначає строк, протягом якого виконавець має право надати такі послуги, але не менш як п’ять років.

У разі коли в конкурсі взяв участь тільки один учасник і його пропозицію не було відхилено, строк, на який він визначається виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста, повинен становити 12 місяців, після чого організовується і проводиться новий конкурс.

З переможцем конкурсу протягом десяти календарних днів після прийняття конкурсною комісією рішення, укладається договір на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста відповідно до типового договору, затвердженого постановою КМУ від 10.12.2008 року №1070.

17. Розгляд спорів

 Спори, що виникають у зв’язку з проведенням конкурсу, розглядаються в установленому законодавством  порядку.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь