Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території (для визначення меж земельної ділянки) в с. Положево по вул. Нова,5 Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

            Детальний план території (для визначення меж земельної ділянки) в с. Положево по вул. Нова,5 Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

            Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

       Проект виконується на підставі рішень Шацької селищної ради №14-1/27.2 від 26.01.2017р.

            Ознайомитися Детальним планом території (для визначення меж земельної ділянки) в с. Положево по вул. Нова,5 Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 27.11.2017р.

            Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., головний спеціаліст селищної ради Крат Я.І.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 27.11.2017р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 

 

 « повернутися до списку новин