Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці щодо розташування магазину ТПП по вул. Променева в с. Положеве

Дата: 27.08.2020 14:41
Кількість переглядів: 958

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території частини вулиці щодо розташування магазину ТПП по вул. Променева в с. Положеве Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

Детальний план території частини вулиці щодо розташування магазину ТПП по вул. Променева в с. Положеве Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

 

Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

Розробник детального плану –  ФОП Петров Андрій Миколайович

 

Детальний план виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №62/17.18 від 12.03.2020р.

 

Ознайомитися з Детальним планом території частини вулиці щодо розташування магазину ТПП по вул. Променева в с. Положеве Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 27.09.2020р.

 

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

 

 Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 27.09.2020р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь