A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Волинська область, Ковельський район

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території земельної ділянки частини вулиці 50 років Перемоги в смт Шацьк Шацького району

Дата: 26.03.2020 10:04
Кількість переглядів: 144

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території земельної ділянки частини вулиці 50 років Перемоги в смт Шацьк Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

Детальний план території земельної ділянки частини вулиці 50 років Перемоги в смт Шацьк Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

 

Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

Розробник детального плану –  ФОП Петров А.М.

 

Проект детального плану виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №60/18.13 від 20.12.2019р.

 

Ознайомитися з Детальним планом території земельної ділянки частини вулиці 50 років Перемоги в смт Шацьк Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 22.02.2020р.

 

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

 

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 26.04.2020р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень