Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Проекті детального плану території частини вулиці Пісочна в селі Гаївка щодо розташування індивідуального дачного будівництва

Дата: 22.11.2019 14:20
Кількість переглядів: 466

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Проекті детального плану території частини вулиці Пісочна в селі Гаївка щодо розташування індивідуального дачного будівництва (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

Проект детального плану території частини вулиці Пісочна в селі Гаївка щодо розташування індивідуального дачного будівництва – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

 

Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

Розробник детального плану –  ФОП Солярчук Б.Д.

 

Проект детального плану виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №53/17.6 від 20.08.2019р.

 

Ознайомитися з Проектом детального плану території частини вулиці Пісочна в селі Гаївка щодо розташування індивідуального дачного будівництва можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 20.12.2019р.

 

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

 

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 22.12.2019р.та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 

Громадські слухання відбудуться 22.12.2019 року в адміністративному приміщенні Шацької селищної ради за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк Волинської області о 10.00 год


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь