Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території збільшення площі присадибної земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території збільшення площі присадибної земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, за адресою: селище Шацьк, вул. Волі, буд. 13, Шацького району, Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

Детальний план території збільшення площі присадибної земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, за адресою: селище Шацьк, вул. Волі, буд. 13, Шацького району, Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

 

Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

Розробник детального плану –  ПП «Архітектурна майстерня»

 

Детальний план виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №48/16.9 від 21.03.2019р.

 

Ознайомитися з Детальним планом території збільшення площі присадибної земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, за адресою: селище Шацьк, вул. Волі, буд. 13, Шацького району, Волинської області - можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 04.12.2019р.

 

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

 

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 04.12.2019р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 

Громадські слухання відбудуться 04.12.2019 року в адміністративному приміщенні Шацької селищної ради за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк Волинської області о 10.30 год.

 

 « повернутися до списку новин