Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Проекті Детального плану території щодо розташування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Пісочна в с. Гаївка

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Проекті Детального плану території щодо розташування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Пісочна в с. Гаївка Шацького району (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

Проект Детального плану території щодо розташування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Пісочна в с. Гаївка Шацького району – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

 

Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

Розробник детального плану –  ФОП Солярчук Б.Д.

 

Детальний план виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №49/9.2 від 14.05.2019р.

 

Ознайомитися з Проектом Детального плану території щодо розташування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Пісочна в с. Гаївка Шацького району можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 11.11.2019р.

 

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

 

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 11.11.2019р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 

Громадські слухання відбудуться 11.11.2019 року в адміністративному приміщенні Шацької селищної ради за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк Волинської області о 10.30 год.« повернутися до списку новин