Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

Відбулось чергове пленарне засідання сесії селищної ради

20 серпня 2019 року під головуванням секретаря селищної ради Людмили Степанівни Цевух відбулось засідання чергової п’ятдесят третьої сесії селищної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 26 депутатів селищної ради, начальники відділів виконавчого комітету, радник з децентралізації Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Урбан, радник з комунікації Олена Кузьмич, голова районної ради Сергій Карпук.

На порядок денний виносилися питання: про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади; про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»; про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); про затвердження детальних планів територій; про внесення змін в рішення Шацької селищної ради; про розробку детальних планів територій; про надання одноразових матеріальних допомог.

За результатами розгляду питань порядку денного депутатами було прийнято відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитись на сайті Шацької селищної ради в розділі «Сесії».

Радник з децентралізації Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Урбан розповіла про незворотній процес децентралізації, особливості процедури приєднання територіальних громад, фінансові переваги та втрачені можливості за період прийняття рішень щодо об'єднання« повернутися до списку новин