Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

Оголошується конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Шацької селищної ради

Дата: 14.08.2019 15:15
Кількість переглядів: 927

Увага! Шацькою селищною радою розпорядженням від 13 серпня 2019 року №129-р  уповноважено конкурсну комісію щодо проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території селищної ради.

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Шацької селищної ради вул. Природна, 33, смт Шацьк, Шацького району, Волинської області, 44000.

Підставою для проведення конкурсу є Постанова Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів» та розпорядження селищного голови від 13 серпня 2019 року № 129-р «Про проведення конкурсу із надання послуг з вивезення побутових відходів на території селищної ради», як окремої комунальної послуги, право на яку виборюється  на конкурсних засадах».

Місце, дата та час проведення конкурсу:

Місце: вул. Природна,33, смт Шацьк, Шацького району, Волинської

області, будівля Шацької селищної ради, зал засідань, II поверх, 44000

Дата: 19 вересня 2019 року

Час: 14.00.

1.Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1.1. Наявність в Учасника  матеріально-технічної бази ( достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів(твердих,великогабаритних,ремонтних,рідких побутових відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів, що утворилися у житловій забудові, на підприємствах, установах  та організаціях, розміщених на території селищної ради). Транспортні засоби, рівень зношувальності яких перевищує 75% не враховуються.

1.2. Вартість надання послуг зі збору та вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних).

1.3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил.

1.4.Наявність на кількість працівників відповідної кваліфікації. 

2Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: розміри та межі певної території населеного пункту та перелік розміщених у зазначених межах об'єктів утворення побутових відходів, середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження

Орієнтовні показники

- площа населених пунктів селищної ради –1919,29 га;
- житловий фонд представлений 2910 житловими будинками, з них: 2876 будинків садибного типу та 34 багатоквартирних будинків;
-кількість місць розташування складування великогабаритного сміття, листя та відходів деревини – 96;
- протяжність  шляхів 80 км , в тому числі з твердим покриттям 31,5 км;
- відстань від межі селища до полігону ТПВ – 3 км.

Послуги плануються надаватись в межах населених пунктів селищної ради.

Характеристика об'єктів утворення  побутових  відходів  за джерелами їх утворення:

Багатоквартирні житлові будинки:

Загальна кількість - 34   із них:

5-ть та більше поверхів – немає;

Кількість мешканців будинків: - 670 чоловік

Всі багатоквартирні житлові будинки розміщені в смт.Шацьк, по вул.Гагаріна, Будівельників, Незалежності  та 50 років Перемоги і в с.Гаївка по вул. Пісочна.

Будинки в основному обладнані централізованим водопостачанням та  водовідведенням. Квартири в житлових будинках приватизовані  власниками квартир. Біля житлових будинків встановлені контейнери (єм.1.1 куб.м) в кількості – 4  шт. Контейнери належать КП Будинкоуправління ур.Гряда.

6 контейнерів передані до бюджетних установ селищної ради та органів державної влади, що розміщені на території смт Шацьк та 5 в громадських місцях.  

Одноквартирні житлові будинки:

Загальна кількість таких будинків/кількість мешканців -2876/8056
Місцезнаходження будинків, їх характеристика відносно наявності благоустрою (каналізування та центральне водопостачання): 
Розташовані вони по всій території селища та сіл селищної ради. Більшість з них немає ні каналізування  ні центрального водопостачання Споживачам одноквартирних житлових будинків приватного сектору послуга надається  згідно розробленого графіку за вимогою. Для організації збирання та вивезення побутових відходів КН «Будинкоуправління » закуплено і передано в користування    контейнерів. Кількість контейнерів, наданих  в користування мешканцям приватного сектору - 280. Всі контейнери перебувають на балансі  в комунальному підприємстві, об’єм контейнера - 0,12 куб.м.
Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами.
Полігон твердих побутових відходів розташований на землях наданих в постійне користування  КП «Будинкоуправління» Шацької селищної ради в ур. «Посич» в адміністративних межах Шацької селищної ради Шацького району, знаходиться на відстані 3 км від межі смт.Шацьк, до 1.1 км від автомобільної дороги державного значення  і займає площу 3.0 га, площа складування - 1.187 га.
Місця складування опалого листя та відходів деревини – по вулицях встановлюється рішенням виконкому і можуть змінюватись про що переможця конкурсу буде повідомлено.
3.Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.
Конкурсна пропозиція подається особисто до конкурсної комісії у  запечатаному конверті щоденно, окрім вихідних днів з 08.00 год. по 17.15 год. в  кабінет головного спеціаліста відділу організаційно-правового забезпечення селищної ради, що здійснює прийом вхідної кореспонденції, або надсилається поштою. На конверті повинно бути зазначено: повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція; маркування: «Не відкривати до 19 вересня 2019 року 14.00 години за Київським часом».
Місце подання конкурсних пропозицій – Шацька селищна рада, вул. Природна,33 кабінет головного спеціаліста відділу організаційно-правового забезпечення, що здійснює прийом вхідної кореспонденції. Конкурсні пропозиції подаються щоденно, окрім вихідних днів з 08.00 год. по 17.15 год.
Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій о 17.15 годині  17 вересня  2019 року.
Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі за підписом уповноваженої  посадової особи Учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою. На зворотному боці останньої сторінки пропозиції конкурсних торгів місце її прошиття має бути заклеєно контрольним папірцем з маркуванням «Прошито та пронумеровано _____ (зазначити кількість) аркушів» та засвідчено підписом Учасника або його уповноваженої особи та печаткою Учасника.
Пропозиція конкурсних торгів запечатується у одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника, а також підписи посадової особи учасника, яка має повноваження щодо підписання конкурсної пропозиції.
Учасник конкурсу має право подати лише одну пропозицію конкурсних торгів. Подання більш ніж однієї пропозиції конкурсних торгів зумовить відхилення як таких, що не відповідають умовам документації конкурсних торгів. Усі сторінки пропозиції конкурсних торгів  учасника процедури закупівлі повинні бути пронумеровані.
Документи у складі пропозиції конкурсних торгів мають бути без поправок, дописок тощо, за винятком виправлень помилок, зроблено Учасником. У останньому випадку такі виправлення мають бути засвідчені печаткою Учасника та написом «Виправленому вірити» із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи, що здійснила таке виправлення , а також дати виправлення. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.
Конверти  з конкурсним пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу без розгляду. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій. Конкурсні пропозиції реєструються  у журналі реєстрації вхідної кореспонденції. Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції  та порядковий номер реєстрації пропозиції.
Перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам; обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критерієм, що визначається відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів; вимоги до конкурсних пропозицій конкурсної документації можна ознайомитись на офіційному сайті Шацької селищної ради:shsrada. gov.ua. в розділі «Оголошення».

 

Конкурсна комісія

Конкурсна документація

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь