Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

Таксистів закликали працювати в правовому полі

26 червня 2019 року секретар селищної ради Людмила Степанівна Цевух провела засідання робочої групи з надавачами послуг таксування щодо питань легалізації даного виду діяльності.

Зустріч відбулась за участю начальника Шацької ДПІ Любомльського відділення ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Світлани Володимирівни Сулік; начальника СРПП №1 Шацького ВП Любомльського ВПГУНП Ігоря Анатолійовича Демчука; начальника відділу економічного розвитку, комунального майна містобудування та архітектури виконавчого комітету Віталія Степановича Мелюха; головного спеціаліста відділу ЦНАП виконавчого комітету Шацької селищної ради Орислави Петрівни Дужої.

Таксистам наголосили про важливість дотримання законодавства про працю і надання послуг таксі в правовому полі. Як зауважила Людмила Цевух, наразі ведеться лише роз’яснювальна робота, однак надалі будуть проводитись офіційні перевірки. Начальник Шацької ДПІ Любомльського відділення ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Світлана Володимирівна Сулік проінформувала про можливі варіанти узаконення діяльності таксистів та наголосила на фінансовій та адміністративній відповідальності за порушення вимог чинного законодавства.« повернутися до списку новин