Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території частини вулиці Шевченка (щодо розташування парку та дитячого майданчика) в смт Шацьк Шацького району

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території частини вулиці Шевченка (щодо розташування парку та дитячого майданчика) в смт Шацьк Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

Детальний план території частини вулиці Шевченка (щодо розташування парку та дитячого майданчика) в смт Шацьк Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

 

Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

Розробник детального плану – ФОП Матвіїшин Т.Я.

 

Детальний план виконується на підставі рішень Шацької селищної ради №48/16.5 від 21.03.2019р. та №48/16.6 від 21.03.2019р.

 

Ознайомитися Детальним планом території частини вулиці Шевченка (щодо розташування парку та дитячого майданчика) в смт Шацьк Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 30.06.2019р.

 

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

 

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 30.06.2019р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 

Громадські слухання відбудуться 01.07.2019 року в адміністративному приміщенні Шацької селищної ради за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк Волинської області о 10.00 год.

 

Детальний план території« повернутися до списку новин