Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості в документації щодо внесення змін до Проекту детального планування рекреаційної території «Гряда» Шацького району

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості в документації щодо внесення змін до Проекту детального планування рекреаційної території «Гряда» Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

Документація щодо внесення змін до Проекту детального планування рекреаційної території «Гряда» Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

 

Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

Розробник детального плану – ФОП Петров А.М.

 

Документація щодо внесення змін виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №40/17 від 06.11.2018р.

 

Ознайомитися з Документацією щодо внесення змін до Проекту детального планування рекреаційної території «Гряда» Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 22.12.2018р.

 

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

 

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 22.12.2018р.та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 

 « повернутися до списку новин