Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості в Детальному плані території розташування закладу торгівлі по вул. Степана Шковороди, 44 в смт. Шацьк Шацького району

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості в Детальному плані території розташування закладу торгівлі по вул. Степана Шковороди, 44 в смт. Шацьк Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

         Детальний план території розташування закладу торгівлі по вул. Степана Шковороди, 44 в смт. Шацьк Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

         Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

         Розробник детального плану – ФОП Матвіїшин Т.Я.

Документація щодо внесення змін в Детальний план території виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №33/15.16 від 12.06.2018р.

         Ознайомитися з Детальним планом території розташування закладу торгівлі по вул. Степана Шковороди, 44 в смт. Шацьк Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 25.10.2018р.

         Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

         Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 25.10.2018р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 « повернутися до списку новин