A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Волинська область, Ковельський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою селище Шацьк урочище «Дубиччя»

Дата: 31.07.2018 09:35
Кількість переглядів: 401

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою селище Шацьк урочище «Дубиччя» Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

         Детальний план території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою селище Шацьк урочище «Дубиччя» Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

 

         Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

         Розробник детального плану – ПП Архітектурна Майстерня

 

Детальний план виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №28/19 від 16.03.2018р.

 

         Ознайомитися Детальним планом території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою селище Шацьк урочище «Дубиччя» Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 31.08.2018р.

 

         Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

 

         Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 31.08.2018р.та розглядаються у місячний строк з дня подання


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень