Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Шацьк по вул. Степана Шковороди

Дата: 17.07.2018 14:41
Кількість переглядів: 879

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Шацьк по вул. Степана Шковороди, Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

            Детальний план території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Шацьк по вул. Степана Шковороди, Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

            Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

            Розробник детального плану – ФОП Матвіїшин Т.Я.

Детальний план виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №30/17.15 від 27.04.2018р.

            Ознайомитися Детальним планом території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Шацьк по вул. Степана Шковороди,            Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 17.08.2018р.

            Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 17.08.2018р.та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь