Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

17.07.2018 року  відбулось чергове засідання виконавчого комітету Шацької селищної ради під головуванням секретаря Людмили Степанівни Цевух та заступника селищного голови Віталія Васильовича Яльницького, на якому було розглянуто 15 питань порядку денного.

Про проведену роботу тимчасової контрольної комісії Шацької селищної ради з питань легалізації робочих місць та наповнення селищного бюджету доповідала головний спеціаліст-інспектор праці Оксана Тимошук.

Про стан виконання рішення виконавчого комітету Шацької селищної ради від 01.06.2018 року № 49 «Про припинення використання місць для розміщення нестаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» інформував начальник Шацького відділення Любомльського відділу поліції Андрій Семенюк.

Серед інших прийняті рішення: про надання дозволів на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності; про продовження дії паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності; про надання в оренду конструктивних елементів благоустрою на території Шацької селищної ради; про присвоєння адресних номерів; про постанову на квартирний облік; про стан роботи зі зверненнями громадян за ІІ квартал; про затвердження плану роботи на ІІІ квартал 2018 року.

З усіх розглянутих питань порядку денного виконавчим комітетом Шацької селищної ради прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин