Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території (для визначення меж земельної ділянки) в с. Мельники по вул. Озерна Шацького району Волинської області

Дата: 23.04.2018 12:18
Кількість переглядів: 1013

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території (для визначення меж земельної ділянки) в с. Мельники по вул. Озерна Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

         Детальний план території (для визначення меж земельної ділянки) в с. Мельники по вул. Озерна Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

         Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

        Детальний план виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №16/15.1 від 12.04.2017р.

         Ознайомитися Детальним планом території (для визначення меж земельної ділянки) в с. Мельники по вул. Озерна Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 23.05.2018р.

         Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

         Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 23.05.2018р.та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь