Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Мельники по вул. Тиха (ур. Став), Шацького району

Дата: 10.08.2017 15:53
Кількість переглядів: 1117

Детальний план території розташування індивідуального житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Мельники по вул. Тиха (ур. Став), Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

            Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.           

Проект виконується на підставі розпорядження Шацької селищної ради №17/11.2 від 19.05.2017р.

            Ознайомитися Детальним планом території з розташування індивідуального житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Мельники по вул. Тиха (ур. Став), Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 11.09.2017р.

             Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: селищний голова  Віннічук С.М., землевпорядник селищної ради Гірич С.В.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 11.09.2017р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь