Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості в проекті детального плану території частини вулиці Молодіжна в с. Положево щодо розташування житлового будинку господарських будівель та споруд

Дата: 17.08.2017 15:51
Кількість переглядів: 1050

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості в проекті детального плану території частини вулиці Молодіжна в с. Положево щодо розташування житлового будинку господарських будівель та споруд (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).           

          Проект детального плану території частини вулиці Молодіжна в с. Положево щодо розташування житлового будинку господарських будівель та споруд – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

          Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

          Проект виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №16/15.14 від 12.04.2017р.

         Ознайомитися з проектом детального плану території частини вулиці Молодіжна в с. Положево щодо розташування житлового будинку господарських будівель та споруд можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 18.09.2017р.

          Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: селищний голова  Віннічук С.М., землевпорядник селищної ради Крат Я.І.

          Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 18.09.2017р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь