Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування індивідуальних житлових будинків господарських будівель та споруд в с. Мельники по вул. Тиха (ур. Став), Шацького району Воли

Дата: 21.08.2017 11:40
Кількість переглядів: 891

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування індивідуальних житлових будинків господарських будівель та споруд в с. Мельники по вул. Тиха (ур. Став), Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

         Детальний план території розташування індивідуальних житлових будинків господарських будівель та споруд в с. Мельники по вул. Тиха (ур. Став), Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

         Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

        Проект виконується на підставі рішень Шацької селищної ради №16/15.3 від 12.04.2017р. та №16/15 від 12.04.2017р

         Ознайомитися Детальним планом території з розташування індивідуальних житлових будинків господарських будівель та споруд в с. Мельники по вул. Тиха (ур. Став), Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 21.09.2017р.

         Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: селищний голова  Віннічук С.М., землевпорядник селищної ради Гірич С.В.

         Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 21.09.2017р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь