A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Волинська область, Ковельський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Проекті внесення змін до детального плану території частини зони відпочинку озера Пісочне на території Шацької селищної ради Шацького району

Дата: 23.11.2017 11:29
Кількість переглядів: 648

      

    ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Проекті внесення змін до детального плану території частини зони відпочинку озера Пісочне на території Шацької селищної ради Шацького району (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

            Проект внесення змін до детального плану території частини зони відпочинку озера Пісочне на території Шацької селищної ради Шацького району – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території за межами населених пунктів Шацької селищної ради. Проект внесення змін до детального плану виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

            Замовником детального плану виступає Шацька районна державна адміністрація.

         Проект виконується на підставі розпорядження Шацької районної державної адміністрації №264 від 18.07.2017 року та рішення Шацької селищної ради №21/26 від 12.09.2017р.

            Ознайомитися з Проектом внесення змін до детального плану території частини зони відпочинку озера Пісочне на території Шацької селищної ради Шацького району можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 25.12.2017р.

            Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., головний спеціаліст селищної ради Гірич С.В.

 Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 25.12.2017р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 

                                                                                                                                   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень