Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування індивідуальних житлових будинків господарських будівель та споруд в с. Мельники

Дата: 06.10.2017 09:10
Кількість переглядів: 759

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування індивідуальних житлових будинків господарських будівель та споруд в с. Мельники по вул. Лісова Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

            Детальний план території розташування індивідуальних житлових будинків господарських будівель та споруд в с. Мельники по вул. Лісова Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

            Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

           Проект виконується на підставі рішень Шацької селищної ради №21/22.3 від 12.09.2017р.

            Ознайомитися Детальним планом території з розташування індивідуальних житлових будинків господарських будівель та споруд в с. Мельники по вул. Лісова Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 06.11.2017р.

            Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., землевпорядник селищної ради Гірич С.В.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 06.11.2017р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь