A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Волинська область, Ковельський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території

Дата: 30.10.2017 08:54
Кількість переглядів: 427

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування закладу торгівлі та харчування по вул. Шевченка в с. Мельники, Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

            Детальний план території розташування закладу торгівлі та харчування по вул. Шевченка в с. Мельники, Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

            Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.     

Проект виконується на підставі рішень Шацької селищної ради №8/5.6 від 06.09.2016р.

            Ознайомитися Детальним планом території розташування закладу торгівлі та харчування по вул. Шевченка в с. Мельники, Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 27.11.2017р.

            Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., головний спеціаліст селищної ради Крат Я.І.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 27.11.2017р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень