Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Мельники по вул. 1 Травня Шацького району

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у детальному плані території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Мельники по вул. 1 Травня Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

         Детальний план території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Мельники по вул. 1 Травня Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

         Замовником детального плану виступає Шацька селищна рада.

        Детальний план виконується на підставі рішення Шацької селищної ради №19/19.1 від 14.07.2017р.

         Ознайомитися Детальним планом території розташування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Мельники по вул. 1 Травня Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 13.04.2018р.

         Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

         Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 13.04.2018р.та розглядаються у місячний строк з дня подання.« повернутися до списку новин