Безоплатне виготовлення техумов на підключення до каналізаційних мереж для захисників
У Шацькій громаді розпочався процес підключення домогосподарств, приватних підприємств, комунальних та державних установ до каналізаційних мереж. Передумовою для приєднання об’єктів до системи централізованого водовідведення є виготовлення технічних умов.
Право на відшкодування коштів за виготовлення технічних умов на підключення до системи централізованого водовідведення в розмірі 740 грн. мають такі категорії громадян:
- сім’ї військовослужбовців, які беруть чи брали участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України;
- учасники АТО/ООС;
- особи з інвалідністю внаслідок війни;
- сім’ї загиблих (померлих) учасників бойових дій, в тому числі учасників АТО/ООС;
- сім’ї зниклих безвісти учасників бойових дій, в тому числі учасників АТО/ООС;
- сім’ї полонених військовослужбовців;
- особи, що безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб;
- пенсіонери (власники домогосподарств), яким виповнилося 80 років.
Для отримання детальної інформації просимо представників згаданих категорій звертатися в комунальне підприємство «Добробут» за адресою: селище Шацьк, вул. Шевченка, 20.