Шацька селищна територіальна громада

Офіційний сайт

Громадське обговорення проекту Регіонального плану управління відходами у Волинській області

Дата: 03.12.2020 16:36
Кількість переглядів: 666

Фото без опису

З метою забезпечення реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 820-р, та Національного плану управління відходами до 2030 року, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 року № 117-р розробляється Регіональний план управління відходами у Волинській області до 2030 року (далі - РПУВ).

Відповідно до ст.12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" управлінням екології та природних ресурсів облдержадміністрації проводиться громадське обговорення проєкту Регіонального плану управління відходами у Волинській області до 2030 року. З цією метою з 12 листопада 2020 року на сайті Волинської обласної державної адміністрації розміщено проєкт РПУВ. Обговорення триватиме до 12 грудня 2020 року.

Відповідно до ст.12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов'язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитись з проєктом документа державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації (м. Луцьк, Київський майдан, 9, кабінет 823, Телефон: (0332)740132 е-mail: eco@voleco.voladm. цру.ііа).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів з дня оприлюднення Повідомлення, тобто - до 12 грудня 2020 року включно.

Зауваження і пропозиції подані після встановленого строку не розглядаються.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь