Шацька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Шацький район, Волинська область

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території земельної ділянки щодо розміщення приміщення зерноскладу, що розташований на території Шацької селищної ради за межами населених пунктів

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у Детальному плані території земельної ділянки щодо розміщення приміщення зерноскладу, що розташований на території Шацької селищної ради за межами населених пунктів Шацького району Волинської області (виконується відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

Детальний план території земельної ділянки щодо розміщення приміщення зерноскладу, що розташований на території Шацької селищної ради за межами населених пунктів Шацького району Волинської області – містобудівна документація, яка призвана визначити планувальну організацію та розвиток частини території Шацької селищної ради. Детальний план виконаний відповідно до ДБН360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та інших норм.

 

Замовником детального плану виступає Шацька РДА.

Розробник детального плану –  ПП Петров А.М.

 

детальний план виконується на підставі розпорядження Шацької РДА № 227 від 09.12.2019р.

 

Ознайомитися з Детальним планом території земельної ділянки щодо розміщення приміщення зерноскладу, що розташований на території Шацької селищної ради за межами населених пунктів Шацького району Волинської області можливо в Шацькій селищній раді за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк  до 23.02.2020р.

 

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови Яльницький В.В., начальник відділу землевпорядкування охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю селищної ради Гірич С.В.

 

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до 23.02.2020р. та розглядаються у місячний строк з дня подання.

 

Громадські слухання відбудуться 21.02.2020 року в адміністративному приміщенні Шацької селищної ради за адресою: вул. Природна, 33, смт. Шацьк Волинської області о 10.00 год.

 « повернутися до списку новин